Правила використання мобільних телефонів та інших пристроїв  під час навчально-виховного  процесу

Дата: 2 грудня 2021 о 09:52, Оновлено 2 грудня 2021 о 09:53

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ЄПІФАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Код ЄДРПОУ 35753064

с. Єпіфанівка

від   30.11.2021 р.                                                                                 №  85  - ОД

Про правила використання

мобільних телефонів та інших

пристроїв  під час

навчально-виховного  процесу

у 2021-2022 н.р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 910 від 07 серпня 2014 року «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року № 420», з метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи закладу освіти,  захисту цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу: учнів, батьків, педагогів та сприяння підвищенню якості та ефективності одержуваних освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов роботи під час навчально-виховного процесу в Єпіфанівській гімназії

НАКАЗУЮ:

1. Дозволити використання мобільних  телефонів, планшетів, ноутбуків  у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу лише із погодженням класних керівників та вчителів-предметників.

2. Звернути увагу на заборону використання мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків  у навчальному закладі без потреби.

3. Затвердити правила використання  мобільним зв’язком в школі учасниками навчально-виховного процесу (додаток ).

4.  Забезпечити ознайомлення учнів закладу із правилами користування мобільним зв’язком під час навчально-виховного процесу.

5.  Проводити виховні бесіди щодо формування в учнів культури користування мобільним зв’язком (і поза межами школи).

6. Забезпечити контроль за виконанням правил користування  мобільним зв’язком учасниками навчально-виховного процесу.

7. Організувати проведення інформаційно-профілактичних заходів щодо ознайомлення учнів та їх батьків із впливом мобільного зв’язку на стан психічного та фізичного здоров’я людини.

8.  Класним керівникам  ознайомити учнів та їхніх батьків із правилами користування мобільним зв’язком під час навчально-виховного процесу.

9. У випадку зникнення мобільних телефонів адміністрація та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

10. Класним керівникам довести даний наказ до відома батьків та учнів школи.

11. Копію даного наказу  розмістити на офіційному сайті школи.

12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор  гімназії                   Лариса МАЛИНА

Мозгун  В.М.

до наказу № 85-ОД

від 30.11.2021

Правила використання мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків

під час навчально-виховного процесу

1. Дозволити  використання мобільних  телефонів, планшетів, ноутбуків  у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу лише із погодженням класних керівників та вчителів-предметників.
  2. У приміщенні та на території школи обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.
  3. Під час уроків і навчальних занять мобільний телефон слід вимикати.
  4. Учасники навчально-виховного процесу мають право в позаурочний час використовувати телефони на території школи як засіб для комунікації: дзвонити, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники тощо.
  5. Відповідальність за збереження мобільного телефону на території закладу несе його власник.

Учасникам навчально-виховного процесу заборонено:

1. Використовувати мобільні  телефони, планшети, ноутбуки під час навчально-виховного процесу без дозволу класного керівника або вчителя-предметника.

2. У школі в позаурочний час слухати радіо та музику без навушників.

3. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

4. Свідомо завдавати шкоди іміджу школи.

5. Учиняти психологічний тиск на інших осіб за допомогою засобів комунікації.

6.  Забороняється  фотографувати  мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, уроків так і в позаурочний  час без згоди  інтерв’юерів.

7. Забороняється використовувати чужі мобільні телефони у власних цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

Правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу в закладі освіти є обов’язковими для виконання усіма учасниками навчально-виховного процесу: здобувачами освіти,  працівниками, батьками.

У випадку зникнення  або пошкодження  мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків адміністрація та вчителі не вживають жодних заходів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.