Новини

З 15 квітня 2022 року поновити освітній процес у Єпіфанівській гімназії Сєвєродонецького району Луганської області за дистанційною формою навчання. Освітній процес буде проведено за допомогою платформи Google Сlassroom та ZOOM.

Учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році звільнено від проходження ДПА.

18 березня 2022 о 18:49 | Тонконог М. О. | немає коментарів

Внесено зміни у структуру 2021-2022 н.р., а саме: канікули з 26.02.2022 р. по 12.03.2022 р.

26 лютого 2022 о 18:43 | Тонконог М. О. | немає коментарів

З 24.02.2022 року на невизначений термін освітній процес в Єпіфанівській гімназії буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес буде проведено за допомогою платформи Google Сlassroom та ZOOM.

25 лютого 2022 о 18:41 | Тонконог М. О. | немає коментарів

Щороку, 21 лютого, світова спільнота відзначає міжнародний день рідної мови.

Мова- це історія народу, його світогляд.
Без своєї мови немає народу.
Мова- найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
Всі ми пишемо, говоримо і співаємо українською.

22 лютого 2022 о 10:39 | Тонконог М. О. | немає коментарів

18 лютого 2022 року учні та вчителі Єпіфанівської гімназії долучилися до проведення онлайн-урок з медіаграмотності

18 лютого 2022 о 09:51 | Тонконог М. О. | немає коментарів

#UAразом, об'єднані Україною
З вірою у світле майбутнє України ми святкуємо День єднання!

17 лютого 2022 о 19:30 | Тонконог М. О. | немає коментарів

22 січня – день, коли українці промовили на цілий світ: «Ми – нація! Ми – на своїй землі! Ми - у власній державі!»

17 лютого 2022 о 19:23 | Тонконог М. О. | немає коментарів

27 січня вшановуючи пам'ять загиблих жертв Голокосту в Україні, в нашому класі пройшов тематичний захід під назвою «Свіча Голокосту не згасне». Трагедія Голокосту - це урок для всього людства. У цей день, День скорботи і пам'яті, учні приєдналися до загальної печалі, ім'я якої Голокост.

17 лютого 2022 о 19:22 | Тонконог М. О. | немає коментарів

28 січня проведено бесіду та перегляд відео на тему:"Пам'ятаймо про Крути!" з учнями Єпіфанівської гімназії. 29 січня 2022 року виповнюється 104 роки з дня героїчного подвигу, здійсненого трьома сотнями студентів, який увійшов в історію України як Бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь.

17 лютого 2022 о 19:20 | Тонконог М. О. | немає коментарів

Вчителі Єпіфанівської гімназії долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу "Разом для найкращого Інтернету" та отримали цифрові бейджи.
#SID2022 #SaferInternetDay #ДеньБезпечногоІнтернету

17 лютого 2022 о 19:14 | Тонконог М. О. | немає коментарів

До Дня Безпечного Інтернету вчителі та учні Єпіфанівської гімназії прошли та тримають свій "Кіберсвіт під контролем"!

17 лютого 2022 о 19:11 | Тонконог М. О. | немає коментарів

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Цей день назавжди увійшов в історію як дата, коли було поставлено останню крапку в кровопролитній війні в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року, війні, через пекло якої пройшли тисячі юнаків і дівчат, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. Була проведена година спілкування «Афганськими дорогами..»

17 лютого 2022 о 19:10 | Тонконог М. О. | немає коментарів

Колектив Єпіфанівської гімназії 100% пройшов курс "Цифрограм 2.0"

17 лютого 2022 о 19:07 | Тонконог М. О. | немає коментарів

Висловлюю вдячність учням Єпіфанівської гімназії Шуліці Аріні, Рожкову Максиму, Добрянській Людмилі за участь у культурних заходах, присвячених Дню національної культури та Дню народження Т. Г. Шевченка!

17 лютого 2022 о 19:03 | Тонконог М. О. | немає коментарів

З 14 лютого 2022 року до 18 лютого 2022 року включно освітній процес в Єпіфанівській гімназії буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес буде проведено за допомогою платформи Google Сlassroom та ZOOM.

14 лютого 2022 о 10:21 | Тонконог М. О. | немає коментарів

З 07 лютого 2022 року до 11 лютого 2022 року включно освітній процес в Єпіфанівській гімназії буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес буде проведено за допомогою платформи Google Сlassroom та ZOOM.

14 лютого 2022 о 10:19 | Тонконог М. О. | немає коментарів

З 31 січня 2022 року до 7 лютого 2022 року включно освітній процес в Єпіфанівській гімназії буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес буде проведено за допомогою платформи Google Сlassroom та ZOOM.