Наказ про дистанційне навчання від 28.01.2022 р.

Дата: 31 січня 2022 о 07:10, Оновлено 1 лютого 2022 о 09:07

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ РАЙОН ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

ЄПІФАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Код ЄДРПОУ 35753064

с. Єпіфанівка

від  28.01. 2022 р.                                                                                  №  09  - ОД

Про тимчасову організацію

освітнього процесу в 1-9 класах

з використанням технологій

дистанційного навчання

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на території Сєвєродонецької міської територіальної громади, пов’язаної із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, беручи до уваги зростання середньодобової кількості зареєстрованих нових випадків зараження коронавірусом серед дитячого населення, з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації серед учнів і працівників та з метою стримування розповсюдження гострих респіраторних вірусних захворювань, відповідно до п. 2 р. ІІІ наказу Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», протоколу від 27.01.2022 № 2 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес з 31.01.2022  року  до  07.01.2022 року включно з використанням технологій дистанційного навчання.

2. Кожному працівнику закладу нести персональну відповідальність згідно чинного законодавства за дотримання  санітарних норм щодо запобігання розповсюдження гострих респіраторних вірусних захворювань, гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Призначити відповідальною за організацію дистанційного навчання заступника директора  з навчально-виховної роботи  Курочку В.О.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи:

4.1. Скоригувати розклад уроків.

4.2. Неухильно контролювати виконання навчальних планів.

4.3. Здійснювати моніторинг організації освітнього процесу на період роботи школи з використанням технологій дистанційного навчання.

4.4. Надавати педагогам консультації та методичну допомогу щодо організації дистанційного навчання.

4.5. Забезпечити освітній процес для учнів, що здобувають освіту за індивідуальною формою навчання (педагогічний патронаж) у зручний для них спосіб.

4.6.Забезпечити для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров’я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання, зокрема дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей тощо), використання інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв’язок тощо).

4.7. Організувати проведення роботи щодо підвищення педагогічної майстерності педагогічних працівників, оновлення дидактичного матеріалу тощо.

5.  Учителям-предметникам:

5.1. Забезпечити  проведення передбачених навчальним планом занять у синхронному режимі (в обсязі не менше 30%) та асинхронному режимах для всіх здобувачів освіти з урахуванням вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України 25.09.2020 № 2205.

5.2. Скласти  графіки  роботи за розкладом  на період дистанційного навчання.

6. Класним керівникам:

6.1. Довести до відома класних колективів (учнів та батьків)  розклад проведення онлайн-уроків.

6.2.  Здійснювати  оперативне інформування  щодо випадків захворювань учнів на ГРВІ та COVID-19. Інформацію щоденно до 08.30 надавати секретарю школи.

6.3. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності із здобувачами освіти свого  класу з послідуючим записом в журнал.

7. Педагогу-організатору перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних, спортивно-масових заходів тощо.

8. Завгоспу Железньовій Л.М. забезпечити стале функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки.

9. Відповідальному за організацію роботи з охорони праці Курочці В.О. провести позапланові інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками  закладу.

10. Адміністратору сайту (учителю інформатики Тонконог М.О.) розмістити на офіційному веб-ресурсі закладу роз’яснення щодо дистанційного навчання. Забезпечити належний технічний  супровід  розділу сайту «Дистанційне навчання».

11. Відповідальність за виконання даного наказу покладаю на заступника директора з навчально-виховної роботи Курочку В.О.

12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії                                           Лариса МАЛИНА

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.